0

חילבה במזון לכלביםהידעתם שמזונות קנין קוויאר מכילים חילבה?

מסייע בריפוי דלקות, מוריד את רמת סוכר בדם, משפר את העיכול, שומר על חילוף חומרים בריאים, צלילות הכליות ומסייע בבעיות עור והפרווה. מכיל ויטמיני CC, ניאצין, אשלגן, אלקלואידים וליזין.

באופן הבסיסי ביותר, עושרו התזונתי של הצמח, טעמו המריר והמרקם הרירי - מסייעים בהזנה וחידוש של רקמות ריריות פגועות במערכת העיכול, במקביל להגברה של תהליכי עיכול וספיגה. 
 החילבה יעילה גם למקרים של עצירויות כתוצאה מיובש, במקרים של חילוף חומרים לקוי, השמנת יתר ועוד.
 גם במערכת השריר והשלד, החילבה מעודדת שיקום ובנייה של שרירים, גידים ועצמות. תכונה זו נובעת ככל הנראה בשל ההשפעה על הורמון הגדילה ובשל ניצול יעיל יותר של סוכרים ע"י השרירים. הצמח מתאים לשימוש ספורטאים, מוכר כמחזק גידים ורקמות חיבור ומתאים גם במצבים של בריחת סידן, על רקע גיל המעבר. בגיל המעבר זהו צמח חשוב בשל חיזוק ספיגת הסידן, הגברת מסת העצם וההשפעה המטאבולית והעצבית.
ההשפעה המטאבולית והעצבית של החילבה מסייעת גם במקרים של אלרגיות, המתבטאות במערכת הנשימה, או על גבי העור וכן במקרים של דלקות כרוניות של העור - על רקע של עומס מטאבולי על מערכות הגוף.
כמובן שאחת התכונות המפורסמות ביותר של החילבה היא הורדה ואיזון רמות הסוכר בדם. תכונה זו נובעת בשל ההשפעה המטאבולית הרחבה על מערכות הגוף השונות, כפי שהובא לעיל, ובשל השפעה ישירה על הלבלב.

x

#{title}

#{text}

#{price}